Міжнародний онлайн брокер "Pelliron" у своїй роботі керується стандартами та вимогами Управління з Фінансового нагляду Сент-Вінсенту і Гренадін (FSA http://svgfsa.com/). У компанії розроблені необхідні процедури та політики, які спрямовані на захист інтересів інвесторів. Наша робота контролюється провідними державними та недержавними регуляторами. Основоположні документи завжди можуть бути надані за запитом клієнта.

Сертифікат міжнародного зразка

Сертифікат міжнародного зразка

 

Компанія, як зареєстроване підприємство IBC, цілком веде діяльність згідно з останніми змінами законодавчої сфери у сфері фінансів Сент-Вінсенту і Гренадін, а також законодавства ЄС (http://svgfsa.com/st-vincent-and-the-grenadines-successfully-meets-eu-international-tax-criteria/), що підтверджується щорічними звітами Управлінню з Фінансового нагляду:

Сертифікат міжнародного зразка 2
Сертифікат міжнародного зразка 3

 

Вищенаведені сертифікати свідчать про високий рівень послуг, що надаються, та надійність нашої Компанії.

Державне регулювання валютного ринку

Однією з основних базових умов для розвитку економіки країни є розвиток прозорого та зрозумілого ринку фінансових послуг. Одним з таких ринків в Україні та у світі є міжнародний міжбанківський валютний ринок Форекс.

Як і вся ринкова економіка, валютний ринок функціонує під впливом державного та ринкового регулювання, що підпорядковується законам вартості, попиту та пропозиції. Завдання державного регулювання в цій галузі полягає в такому:

 • Забезпечення економічної безпеки країни.
 • Сприяння підйому економіки країни шляхом розширення зовнішньоекономічних зв'язків.
 • Підтримка курсу національної валюти.
 • Запобігання валютним кризам і пом'якшення можливих негативних наслідків.

Основоположні елементи валютного регулювання

 • Регламентація міжнародних розрахунків.
 • Порядок проведення валютних операцій.
 • Визначення вимог до агентів економічних відносин.

За останні роки істотно змінилася економічна ситуація, на фінансовому ринку з'явився масовий роздрібний клієнт. Умови роботи на фондовому ринку такі, що укладення угод фізичною особою можливе тільки за сприяння компаній, які надають посередницькі послуги між роздрібними клієнтами та великими фінансовими інститутами, тобто форекс-брокерами.

Важливе завдання форекс-брокерів - захист приватних інвесторів

Для форекс-трейдерів існує 2 основних критерії при виборі форекс-брокера:

 • Наявність відповідної ліцензії.

 • Яким органом регулюється ліцензія.

Регулятори форекс брокерів - впевненість інвесторів і трейдерів у своїх брокерах і грошах

Форекс-брокери, які ведуть свою діяльність без регулювання, створюють загрозу для безпеки грошей своїх клієнтів, оскільки вони не вживають жодних заходів щодо їхнього захисту. Головне завдання регуляторів полягає в недопущенні ситуацій, коли брокер буде не в змозі з якихось причин виконати покладені зобов'язання перед трейдерами.

Функціонування ринку Форекс відбувається в порівняльній незалежності від нагляду державних органів, оскільки валютні торги відбуваються за курсами конвертації, і не за біржовими принципами. Управління ринку відбувається внутрішніми контролюючими організаціями - регуляторами.

Регулювання Форекс спеціальними службами включає такі завдання:

 • Забезпечити правовий захист інвесторів і трейдерів у разі виникнення суперечок.
 • Розслідувати скарги.
 • Регулярно проводити аудит діяльності брокерської на предмет її відповідності ліцензійним вимогам.

FCA - комітет з фінансового нагляду у Великій Британії, що забезпечує ефективне та прозоре функціонування британських фінансових ринків, а також надання користувачам фінансових послуг якісного та своєчасного юридичного захисту.

Ліцензування - гарантія надійності брокерської компанії для потенційних клієнтів.

Ще одним із головних критеріїв вибору брокерської компанії для трейдерів, крім регуляторів, є наявність ліцензії. Форекс-брокери, які регулюється FCA, надають своїм клієнтам упевненість у тому, що капітал трейдерів перебуває під надійним захистом.

Обираючи для торгівлі регульовані брокерські компанії, ви отримуєте гарантії відповідальності, надійності та професіоналізму.

Компанія Pelliron є активним гравцем на фінансовому ринку України з 2007 року. Фахівці всіх департаментів готові відповісти на будь-які питання клієнтів і сприяти прибутковому трейдерству.

Ми гарантуємо збереження ваших коштів, оперативність виплат і привабливі торгові умови.